MAVİ SUİT APART

Ev konforunda bir konaklama deneyimi yaşamanız için hizmet veren Mavi Suit Apart, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun çözümler sunmaktadır. 1+1 günlük kiralık daireler başta olmak üzere sunmuş olduğumuz seçenekler sayesinde konaklama noktasındaki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tam donanımlı ve geniş odalarımızla konforu ve rahatlığı bir arada yaşamanızı sağlıyoruz.

Bir daire içerisinde ihtiyacınız olacak bütün detaylar, odalarımızın içerisinde mevcuttur. İnternete kesintisiz şekilde bağlanabilmeniz için bütün odalarımızda Wifi bulunmaktadır. Odanızda zaman geçirirken telefon, laptop veya tabletinizden internete erişim sağlayabilirsiniz.

Mavi Süit Apart, birçok önemli noktaya yakın konumda yer almaktadır. Fakülteye, denize, eczanelere, sahile, anayola, hastaneye, sağlık ocağına, eğlence mekanlarına, restoranlara ve alışveriş merkezlerine son derece yakındır. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Uzun zamandır bu alandaki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlığı, sizlerin rahat ve sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşamanız için kullanıyoruz. Uluslararası standartlara uygun olan hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün biraz daha yükseltiyor ve sizleri, kalitemizle şaşırtıyoruz. Hizmetlerimizin merkezine her zaman müşteri memnuniyetini alıyor, konaklama sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi düşünüyor ve buna uygun çözümler üretiyoruz.

Dairelerimiz periyodik olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Özellikle son yıllarda etkili olan salgınla birlikte dezenfekte işlemlerini daha sık yapıyor ve virüsün bulaşma riskini minimize ediyoruz. Böylece gönül rahatlığı ile apartınızda konaklamanızı sağlıyoruz. İçinizde herhangi bir şüphe ve endişe olmadan dairelerimizde kalabilir ve kentin güzelliklerinin ve eşsiz manzarasının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyor ve hizmet kalitemizi yüksek tutmaya gayret ediyoruz. Bunu yaparken, sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunuyor ve ekonomik çözümlerle, kaliteli bir konaklama deneyimi yaşamanıza imkan veriyoruz. Geniş ve tam donanımlı odalarımızda uygun maliyetlerle kalabilir ve konforun keyfine varabilirsiniz.

Evinizdeki konforu sağladığımız gibi kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacak bir aile ortamı sunuyoruz. Her ne kadar evinizden uzakta olsanız da, adeta evinizdeymiş gibi hissedecek, apartlarımızda kesinlikle yabancılık çekmeyecek ve sorunsuz bir deneyim yaşayacaksınız. Kaliteli, güvenli ve uygun maliyetli hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde, size hizmet vermek için hazırda beklediğimizi sakın unutmayın.

Samsun'da ki Eviniz...

 1+1 günlük kiralık daireler başta olmak üzere sunmuş olduğumuz seçenekler sayesinde konaklama noktasındaki ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tam donanımlı ve geniş odalarımızla konforu ve rahatlığı bir arada yaşamanızı sağlıyoruz.

Address

0 546 114 58 55
info@mavisuitapart.com
Körfez Mah. Çilingiroğlu Cd. No:21 Atakum/SAMSUN